Inżynier Programista Strona uzupełniająca kanału Inżynier Programista

Współpraca

Lista firm, z którymi nawiązałem współpracę w ramach prowadzonego kanału pt. Inżynier Programista:

SOLIDEXPERT

SOLIDEXPERT to Autoryzowany Dostawca rozwiązań SOLIDWORKS oraz MICROSOFT w zakresie CAD/CAM/CAE/PDM/ERP.

Jako oficjalny dystrybutor SOLIDWORKS, firma SOLIDEXPERT prowadzi również szkolenia z obsługi programów w Centrach Szkoleniowych w Polsce. W ofercie firmy znajdziesz również autorskie rozwiązania programistyczne i pomoc techniczną, która jest świadczona kilkoma kanałami.

Najważniejsze adresy:

3Dconnexion

Firma 3Dconnexion projektuje wydajne, ergonomiczne urządzenia oraz inteligentne, proste w obsłudze oprogramowanie, których idealna współpraca sprawia, że praca w najpopularniejszych obecnie aplikacjach CAD jest szybka, wygodna i satysfakcjonująca.

Od myszy 3D SpaceMouse po myszy CadMouse – produkty 3Dconnexion zapewniają profesjonalistom CAD doskonały sposób na interakcję ze światem cyfrowym.

Najważniejsze adresy:

CADXPERT

CADXPERT jako jedna z pierwszych na polskim rynku firm rozpoczęła rozpowszechnianie technologii druku 3D. Firma przez lata budowała swoją ofertę, bazując wyłącznie na rozwiązaniach czołowych producentów.

Kompetencje firmy CADXPERT docenili tacy światowi giganci technologii druku 3D jak: STRATASYS, MakerBot, Formlabs.

Najważniejsze adresy:

DATACOMP

Datacomp IT Sp. z o. o. od 35 lat oferuje klientom polskim i zagranicznym nowoczesne i specjalistyczne rozwiązania IT. Firma posiada doświadczenie w branży budowlanej, mechanicznej, produkcyjnej oraz w sektorze zamówień publicznych. W ofercie Datacomp znajdują się również usługi wparcia informatycznego dla firm.

Najważniejsze adresy:

PRO

Firma PRO to obecnie największy w Polsce i jeden z 5 największych w Europie producentów narzędzi i urządzeń pomiarowych stosowanych w budownictwie. Wieloletnie doświadczenie, zrozumienie największych problemów i potrzeb użytkowników oraz tworzenie produktów z dbałością o każdy szczegół sprawiło, że firma PRO dziś wyznacza standardy jako lider w branży. Dzięki temu firma z dumą może kontynuować tradycję bogatej historii przedsiębiorczości Bielska-Białej. Od początku istnienia działalności firma stara się dostarczać produkty najwyższej jakości.

Najważniejsze adresy:

Oprócz ww. firm, w materiałach pojawiły się również:

Składam serdecznie podziękowania wszystkim wymienionym firmom za miłą współpracę!

Ostatnia aktualizacja: 2022-05-30