Inżynier Programista Strona uzupełniająca kanału Inżynier Programista

Krótki wstęp - wizytówka kanału

Witam na stronie uzupełniającej kanału Inżynier Programista, która będzie mi pomagać w jego prowadzeniu i interakcji z Widzami. Jeżeli poszukujesz wiedzy jak skutecznie pracować w programach typu CAD 3D, na moim kanale YouTube znajdziesz między innymi:

Dlaczego taka nazwa kanału?

Ostatnia aktualizacja: 2023-12-01

Ostatnio dodany odcinek

FreeCAD - uchwyt na śrubokręty / wkrętaki - jak poradzić sobie z modelem? Poradnik | Tutorial

Poradnik z zastosowaniem bardziej zaawansowanej techniki modelowania 3D w programie FreeCAD. Niniejszy film jest kontynuacją tematu wykonania modelu 3D uchwytu na śrubokręty / wkrętaki, gdzie w filmie nr 409 niniejszy komponent został wymodelowany w programie Solid Edge Community Edition.

Tytuł odcinka YouTube: [410] FreeCAD - uchwyt na śrubokręty / wkrętaki - jak poradzić sobie z modelem? Poradnik | Tutorial

Dodano dnia: 2024-06-15

Losowo wybrany odcinek

FreeCAD - wybrane operacje modelowania 3D - omówienie - tutorial - poradnik PL

Przedstawiam prosty tutorial, w którym omawiam kilka narzędzi dostępnych w modułach Part oraz PartDesign w programie FreeCAD. Udział w dzisiejszym poradniku biorą m.in. następujące narzędzia: Pad / wyciągnięcie, Pocket / wycięcie, Mirrored / Lustro, Mirroring / Odbicie lustrzane w module Part, Operacje MultiTransform, boolowska operacja łączenia obiektów, relacje wiązań w szkicu.

Tytuł odcinka YouTube: [271] FreeCAD - wybrane operacje modelowania 3D - omówienie - tutorial - poradnik PL

Dodano dnia: 2022-09-10