Inżynier Programista Strona uzupełniająca kanału Inżynier Programista

Unboxing nowej klawiatury od 3Dconnexion, producenta manipulatorów SpaceMouse i myszy CadMouse

Premiera i unboxing najnowszego produktu firmy 3DCONNEXION: Keyboard Pro with Numpad. Zaprezentowany zestaw to nowy charakter klawiatury z oddzielnym blokiem klawiatury numerycznej. Celem urządzenia jest poprawa komfortu pracy poprzez możliwość dowolnego usytuowania klawiatury numerycznej względem klawiatury głównej, co może przydać się szczególnie w momencie wprowadzania dużej liczby cyfr, w trakcie definiowania wymiarów modeli 3D, lub po prostu wtedy, gdy nie chcemy odrywać dłoni od myszy w trakcie pracy. Urządzenie skierowane jest zatem w głównej mierze dla projektantów, grafików oraz konstruktorów CAD, a może nie tylko? Sprawdźmy to.

Wszystko co byłem w stanie zaobserwować i sprawdzić w momencie rozpakowania zestawu i przygotowania materiału staram się przekazać w niniejszym odcinku.

Zapraszam niebawem po więcej szczegółów oraz testów nowej klawiatury, zaś już na ten moment można śmiało stwierdzić, że klawiatura świetnie wpisuje się w linię dotychczasowych kontrolerów - manipulatorów SpaceMouse oraz myszy CadMouse.

Podziękowania zawarte w odcinku

Więcej informacji znajdziesz na stronie producenta: https://3dconnexion.com/pl/

Tytuł odcinka YouTube: [206] Keyboard Pro with Numpad czyli klawiatura od 3DCONNEXION | unboxing | prezentacja | informacje

Dodano dnia: 2021-09-29