Inżynier Programista Strona uzupełniająca kanału Inżynier Programista

Alibre Design - 5 sposób na prawidłowe wykonanie otworów - tutorial | poradnik modelowania 3D

Wykonywanie otworów w trakcie wykonywania modeli 3D to jeden z najczęstszych etapów tworzenia geometrii. Ze względu na prostotę wykonywania takiej operacji, zapewne nie zawsze skupiamy się nad tym, jak tę operację wykonać tak, aby późniejsza jej korekta była błyskawiczna. Niestety czasami zdarzają się modele osób mniej doświadczonych, gdzie wbrew pozorom prosta operacja - wymaga dużego nakładu czasowego do wprowadzenia korekty. Z tym odcinkiem poznamy 5 najbardziej popularnych metod na wykonywanie otworów tak, aby już nigdy więcej nie tracić niepotrzebnie czasu na mozolne naprawianie modeli 3D.

Podziękowania zawarte w odcinku

Zachęcam do zapoznania się z ofertą firmy DATACOMP, dostawcy oprogramowania Alibre Atom3D oraz Alibre Design pod adresem: https://datacomp.com.pl/ na której też można znaleźć informacje na temat innego oprogramowania z branży inżynierskiej, lub na stronę https://alibre.pl/ która bezpośrednio odsyła do informacji związanych z programem Alibre.

Tytuł odcinka YouTube: [310] Alibre Design - 5 sposób na prawidłowe wykonanie otworów - tutorial | poradnik modelowania 3D

Dodano dnia: 2023-03-16