Logo kanału

Inżynier Programista

Historia wpisów

CSWA, CSWP(A), CSWE - o egzaminach SolidWorks

W jednym z komentarzy pod moim filmem pojawiło się pytanie czy posiadam certyfikat z programu SolidWorks i czy coś o tym opowiem.

Z tego powodu, że nie posiadam certyfikatu z programu SolidWorks, trudno też opowiedzieć mi jakieś konkrety jak ten egzamin przebiega i jak wygląda.

Wychodząc na przeciw, postarałem się przygotować chociaż odrobinę informacji, w których przedstawię główne grupy egzaminów - certyfikatów oraz ich poziomy i przykłady zadań ze sposobem ich oceny.

To jeszcze nie wszystko. W tej sytuacji chyba najlepszym sposobem na rozeznanie tematu jest przygotowana przeze mnie podstrona pt. "Egzaminy SolidWorks" na mojej stronie internetowej ipc.ct8.pl.

Przygotowałem zestawienie kilku adresów do stron internetowych, na których również znajdują się informacje oraz opisy do certyfikatów, egzaminów i szkoleń. Mam nadzieję, że prace poczynione nad tą podstroną pozwolą utrzymać ją aktualną i będzie taką prostą bazą, na podstawie której zainteresowane osoby będą mogły samodzielnie przybliżyć interesujące kwestie dotyczące certyfikatów i egzaminów.