Inżynier Programista Strona uzupełniająca kanału Inżynier Programista

Krótki wstęp - wizytówka kanału

Witam na stronie uzupełniającej kanału Inżynier Programista, która będzie mi pomagać w jego prowadzeniu i interakcji z Widzami. Jeżeli poszukujesz wiedzy jak skutecznie pracować w programach typu CAD 3D, na moim kanale YouTube znajdziesz między innymi:

Dlaczego taka nazwa kanału?

Cechy szczególne?

Bardzo duże pokłady cierpliwości, przez co próbuję pokazać, że np. z FreeCADem naprawdę da się dogadać i już nie jest taki be! :)

Z kolei, jeżeli Ty nie masz aż tyle cierpliwości, by np. przerobić jakiś plik STEP, albo zrobić cokolwiek we FreeCAD - mogę wspomóc w tym cierpieniu - zajrzyj do zakładki Kontakt.

Ostatnia aktualizacja: 2025-11-27

Ostatnio dodany odcinek

Niezbyt optymistyczne wieści z testu modułu TechDraw w FreeCAD 1.1.0 RC3

Testuję FreeCAD 1.1.0 RC3 w środowisku Linux - Debian. Test polega na wykonaniu rysunku na podstawie opracowanej geometrii 3D.

Tytuł odcinka YouTube: [522] Niezbyt optymistyczne wieści z testu modułu TechDraw w FreeCAD 1.1.0 RC3

Dodano dnia: 2026-03-23

Losowo wybrany odcinek

DesignSpark Mechanical - synchroniczny sposób wykonania modelu 3D obsady - tutorial | poradnik

Zupełnie inna wizja wykonania modelu obsady niż w filmie nr 389 (wykonanie w programie FreeCAD) co wynika ze specyficznego kształtu detalu oraz charakteru usytuowania jego cech. Z tego względu detal ten stanowi świetny przykład na obranie kilku odmiennych dróg do uzyskania finalnej geometrii.

Tytuł odcinka YouTube: [390] DesignSpark Mechanical - synchroniczny sposób wykonania modelu 3D obsady - tutorial | poradnik

Dodano dnia: 2024-03-17